Zbiórka na dzieci z Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku

Dzięki zbiórce środków pieniężnych Studenckie Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego zakupiło i przekazało 46 sztuk pluszaków dla dzieci z Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. Zbiórka studentów SKN RM oraz pozostałych zainteresowanych wyniosła 1920 zł. Koszt maskotek to ponad  2400 zł. Pozostała kwota została sfinalizowana przez opiekuna i przewodnicząca SKN RM. Cieszymy się z takiej inwestycji, bo w naszych oczach Mali Pacjenci są bohaterami, którzy walczą codziennie o własne szczęście i udowadniają, jak są wspaniali i bardzo dzielni. Ta pomoc jest bezcenna, trzymamy kciuki za każde uratowane życie.